• Założenia projektu

•

Projekt: Wspieranie rozwoju kompetencji kluczowych oraz postaw i umiejętności u dzieci w wieku przedszkolnym w Gminie Zbójna

Nr projektu: RPO.03.01.01-20-0115/16

Działanie 3.1 Kształcenie i edukacja

Poddziałanie 3.1.1. Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej

Celem głównym projektu jest zwiększenie możliwości rozwoju kompetencji matematycznych, przyrodniczych, posługiwania się językiem angielskim, umiejętności uczenia się, a także rozwoju postaw: inicjatywności, kreatywności i pracy zespołowej u 53 dzieci w wieku przedszkolnym z oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Zbójnej, 31 dzieci w wieku przedszkolnym z oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Kuziach oraz 9 dzieci w wieku przedszkolnym z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Dobrym Lesie do 30.06.2019 Ogólna wartość projektu: 153 224,37 zł.
          Wkład Funduszy Europejskich: 127 056,37 zł.

We wrześniu 2018 roku nasze przedszkole (SPKuzie) przystąpiło do realizacji projektu pt. „Wspieranie rozwoju kompetencji kluczowych oraz postaw i umiejętności u dzieci w wieku przedszkolnym w Gminie Zbójna”. Jesteśmy jedną z trzech szkół w gminie gdzie ten projekt jest realizowany. Grupą docelową jest 31 dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Kuziach.

Rodzaj zajęć:

ZAJĘCIA DLA DZIECI REALIZOWANE W SP W KUZIACH (VII.2018-VI.2019)

1) Zajęcia teatralne

2) Zajęcia muzyczno-ruchowe