29 maja w Szkole Podstawowej Im. Marii Konopnickiej w Zbójnej odbyła się uroczystość Święto Patrona Szkoły. Z tej okazji rozstrzygnięto i wręczono nagrody z gminnych konkursów: recytatorskiego, plastycznego i czytelniczego. W konkursach brali udział nasi uczniowie. I miejsce w konkursie plastycznym w kategorii 5-6 latków zdobyła Amelia Kałyszewska. @Amelka zdobyła również III miejsce w konkursie recytatorskim. I miejsce w konkursie plastycznym w kategorii klas I-III zdobył Igor Kowalczyk. III miejsce zdobył Wojciech Gawrych. Igor zdobył tez III miejsce w konkursie czytelniczym oraz wyróżnienie w konkursie recytatorskim. Wiadomo, ze nauka i wiedza się opłaca. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim biorącym udział w konkursach. Amelka, Igor i Wojtek otrzymali dyplomy i cudowne nagrody a pozostali uczniowie nagrody za udział w konkursach.