• Choinka Noworoczna 2024

•    W dniu 18 styczna w naszej szkole odbyła się choinka. Myślą przewodnią była bajka „Kraina Lodu” . Dekoracje przygotowane przez uczniów klasy VIII wraz z wychowawcą i rodzicami przypominały miasteczko zimowe. Uczniowie, zwłaszcza młodsi,  przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe.

Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, urzekające księżniczki. Nie zabrakło też odważnych batmanów czy spidermanów.  Każda z klas miała przygotowany słodki poczęstunek przez rodziców. Zabawę choinkową prowadził wodzirej. Do samego końca nasi uczniowie świetnie się bawili i byli w znakomitych humorach. Nie mogło zabraknąć Świętego Mikołaja z prezentami to był niezapomniany czas.

Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w zabawę choinkową nauczycielom, rodzicom i uczniom. Życzymy spokojnych i bezpiecznych ferii zimowych.

Zdjęcia wykonano aparatem otrzymanym z projektu "Laboratoria przyszłości".

Pracownicy  i uczniowie SP w Kuziach

• "Kwitnąca Szkoła"

• W ubiegłym roku szkolnym szkoła wzięła udział w akcji „Kwitnąca Szkoła”.

Otrzymaliśmy wówczas sadzonki polskich gatunków jabłoni do zasadzenia na terenie szkoły. Nadaliśmy im imiona sławnych postaci związanych z  regionem kurpiowskim. Teraz nasza placówka znalazła się w gronie instytucji, którym fundacja State of Poland przekazała książkę pt. „ Jak zostać genialnym hultajem?”. To bardzo fajny prezent po świętach

Jolanta Bałdyga