• “Pokaz  talentów”

• W dniu 15 lutego w naszym przedszkolu odbyła się wielka uroczystość – Dzień Babci i Dziadka. Na uroczystość zostali zaproszeni babcie i dziadkowie naszych przedszkolaków. Mali artyści pokazali swoje umiejętności teatralno – wokalno – językowe. Oprócz pięknych wierszy i życzeń, “mali aktorzy” zaprezentowali bajkę “O czarownicy i jej bolącym zębie”, którą trenowali na zajęciach teatralnych gdzie ćwiczą swoje umiejętności aktorskie. Uwieńczeniem pracy była również końcowa prezentacja dwóch piosenek, wykonanych w języku angielskim, które systematycznie są ćwiczone podczas zajęć rozwijających umiejętności z języka angielskiego.

Zajęcia prowadzone są w ramach projektu “Wspieranie rozwoju kompetencji kluczowych oraz postaw i umiejętności u dzieci w wieku przedszkolnym w Gminie Zbójna

• “If you happy...”
          •  “Finger Family”

Przybyli goście bili brawo i bardzo cieszyli się z tak pięknego występu. Mamy nadzieję, że wszystkim bardzo się podobało.

Elżbieta Cwalina i Jolanta Bałdyga