• Kreatywny Przedszkolak

•       W ramach projektu "Wspieranie rozwoju kompetencji kluczowych oraz postaw i umiejętności u dzieci w wieku przedszkolnym w Gminie Zbójna" nasi mali podopieczni mają możliwość korzystania z zajęć rozwijających uzdolnienia plastyczne.  Uczestnictwo w tego typu edukacji wpływa na ogólny rozwój dziecka oraz wszechstronne poznawanie przez nie rzeczywistości. Zajęcia pozwolają na rozwój zdolności i indywidualności dziecka, a także na przeżywanie przez nie radości i szczęścia z podejmowanych działań. Dzięki prowadzonym warsztatom ma możliwość uczestniczyć w aktywnym poznawaniu świata zgodnie z jego potrzebami i zainteresowaniami.

Nasi mali uczniowie podczas zajęć rozwijających uzdolnienia plastyczne tworzą prace związane ze świętami  np. Boże Narodzenie, Wielkanoc. Podejmowane są również działania  z zakresu uroczystości okazjonalnych, takich jak np. Dzień Babci i Dziadka, a także wszelkie formy plastyczne wzbudzające uśmiech i zadowolenie u naszych przedszkolakach.

Zapraszamy do  galerii zdjęć zawierającej relacje z podejmowanych działań plastycznych.

A. Skorupska